Full 1
Вивіз металобрухту Київ
ВИВЕЗЕННЯ ВІД 80 КГ КИЇВ І ОБЛАСТЬ
Full 1

Вивіз металобрухту Київ

Наші ціни

Чорний Метал: 5000 грн/тонна
Ал. Эл.Тех. 71
Ал. Проф 62
Ал. Микс 45
Ал. Рад/бан 27
Ал. Фольга/стр 27
ЦАМ 45
Медь 250
Латунь 170
Рад м-л 150
Нерж 30
Свинец 45
АКБ пл 20
АКБ гель 18
АКБ эбонит 10
АКБ ТНЖ :10
Двигун:15
Розбірка 10

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Чому варто довіряти саме нам

Замовити вивіз металобрухту

Зателефонувати диспетчеру:

068-521-10-54
063-986-94-47

095-014-46-26

Вивіз металобрухту Київ. Можливість, якою можуть скористатися майже всі

Вторинна сировина – це цінний ресурс, якого необхідно ставитися так само, як і до інших матеріальних цінностей. Його використання щодня допомагає суттєво знизити витрати на виробництво різних виробів. І застосування такої методики анітрохи не знижує якість готової продукції. Більше того, дбайливе ставлення до вторинної сировини – це не просто спосіб економії фінансових ресурсів, а й можливість з нічого зробити щось корисне, заодно зменшивши негативний вплив виробничих процесів на навколишнє середовище.

Роль, яку сьогодні відіграє вторинна переробка металів

Видобуток руди і виплавка металів вимагає великих зусиль і енерговитрат, що не може не позначитися на вартості виробів, що випускаються. Тому не лише кольоровий, а й чорний лом має такий великий попит у всьому світі. Особливо добре цей вид діяльності розвинений у успішних країнах, у яких виробляється високотехнологічна продукція на підприємствах, які вже отримали міжнародне визнання.

Металобрухт, який захаращує територію – це гроші, що гниють у землі. Вторинна переробка металів набагато вигідніша, ніж первинна, оскільки повністю виключає з технологічного процесу найбільш витратні операції, що проводяться на початковому етапі – видобуток та збагачення руди.

Щоправда, з’являються й нові операції, на які теж доводиться виділяти певні кошти, наприклад вивезення металобрухту. У Києві необхідність у вирішенні цього завдання стоїть особливо гостро. Тут активно працюють промислові компанії, а їхня кількість постійно, хоч і потроху, зростає.

Складнощі, що перешкоджають повторному використанню металобрухту

Скористайтеся можливістю зберегти фінансові ресурси, не маючи певного досвіду та технічних засобів не так просто, як може здатися на перший погляд. Метал, який лежить буквально під ногами, хоч і є більшою цінністю, ніж руда на гірничо-збагачувальному підприємстві, все ж таки вимагає до себе особливого відношення. Насамперед тому, що далеко не завжди є повна впевненість у тому, що партія металобрухту однорідна за своїм складом. Кількість різних металів, що використовуються в промисловості, настільки велика, що тільки фахівець може точно визначити, скільки коштує той чи інший вантаж, що вивозиться з вашої території.

Вивіз брухту чорних і кольорових металів має і ще одну сторону, про яку зазвичай не замислюються до останнього моменту. Для успішного виконання цієї операції доводиться вирішувати таке завдання – а на чому, власне, можна вивезти вантаж? Адже далеко не кожна компанія або просто власник партії металобрухту має для цього потрібний транспортний засіб. Тобто транспорт, що підходить не тільки за типом, а й за іншими параметрами:

  • За габаритами.
  • По вантажопідйомності.
  • За ємністю кузова.
  • За прохідністю.

На ці характеристики доводиться звертати увагу, плануючи вивіз металевого брухту.

Вантаж металобрухту може бути у важкодоступних місцях – це теж треба враховувати. Може знадобитися компактний маневрений транспортний засіб, який може пройти у вузький заїзд і розвернутися на крихітному п’ятачку. Висота проїзду може бути обмежена. Або потрібно вивезти металевий брухт із заболоченої місцевості, піщаного пляжу та іншої території, якою зможе пересуватися тільки транспорт підвищеної прохідності.

Знайшовши потрібний транспортний засіб, доведеться подумати і про те, як завантажити металобрухт на машину і що робити з ним далі. Після прибуття до пункту призначення вантажівку доведеться розвантажити, а чим і як це робити, треба продумати заздалегідь. В іншому випадку за просту автомашину доведеться платити або часом, якщо це ваша власність, або живими грошима, якщо вона орендована.

Хто може допомогти у вирішенні всіх проблем

Вузька спеціалізація – як і раніше, основа ефективності при вирішенні будь-яких проблем. Тому навіть невелика компанія, що спеціалізується на вивезенні металобрухту, зможе виконати це завдання краще, ніж велике підприємство, для якого подібна діяльність не є характерною. Займаючись постійно вивозом металобрухту кольорових і чорних металів, така компанія щодня стикається з усіма проблемами, описаними вище, і, діючи протягом хоча б кількох років, вже давно виробила алгоритми вирішення будь-яких найскладніших завдань.

Наше спеціалізоване підприємство має у своєму автопарку відповідні транспортні засоби, включаючи машини різних габаритів, вантажопідйомності та здатні працювати у різних умовах. Вантажно-розвантажувальні роботи також проводяться за допомогою спеціальної техніки – екскаватори, автокрани, навантажувачі, а також вантажівки, оснащені кранами-маніпуляторами, здатні значно прискорити процес вивезення металобрухту.

Фахівці допоможуть демонтувати металоконструкції, хоч би якими складними вони були. І зроблять це так, щоб забезпечити повну безпеку на об’єкті. Досвідчені працівники вирішать завдання максимально швидко і з мінімальними турботами для власника. І що не менш важливо, це принесе господареві подвійну вигоду – очищення території, домоволодіння або квартири від непотрібного металевого сміття, а також гарний прибуток, який можна буде скористатися для вирішення інших, не менш важливих завдань.

Чому вибирають нас для вивезення металобрухту у Києві?

Компанія «Vuvozmetala» займається вивезенням металобрухту в Києві та області вже не один рік. Ми оптимізували всі технологічні та бізнес-процеси, і тому можемо запропонувати за металевий брухт кращу ціну, ніж більшість інших спеціалізованих підприємств. Компанія «» є лідером за багатьма напрямками, пов’язаними з вивезенням металобрухту в Києві:

  • Ми пропонуємо весь комплекс послуг з вивезення металевого брухту у Києві.
  • Структура нашого підприємства адаптована під місцеві умови, тому найскладніше завдання виконується у найкоротший термін.
  • Прийом та оформлення замовлень на вивезення металобрухту проводиться максимально швидко та здійснюється компетентними менеджерами з великим досвідом, що унеможливлює найменшу ймовірність помилки.

Оформити замовлення можна не лише по телефону, а й через сайт, залишивши відповідну заявку. Але в будь-якому випадку ваша проблема буде вирішена негайно і з відчутною вигодою для вас.

Замовити вивіз металобрухту

Зателефонувати диспетчеру:

068-521-10-54
063-986-94-47

095-014-46-26

Замовте вивіз металобрухту

Прямо зараз, для цього, зв'яжіться з нами: